Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas maks Blockchain.com plāno palaist bitkoina depozītu kontus ar ienesīgumu 4.5% gadā

Kriptovalūtas maks Blockchain.com plāno palaist bitkoina depozītu kontus. Tie ļaus pelnīt līdz 4,5% gada depozītos ar bitkoinu. Par to ziņo The Block.

Blockchain.com arī paziņoja, ka strādā pie citiem aktīviem, piemēram, Ethereum (ETH) un steblkoin Tether (USD) USDT, par kuru uzglabāšanu plāno izmaksāt procentus.

Jaunais pakalpojums sākotnēji nebūs pieejams ASV, Kanādas un Japānas rezidentiem.

Blockchain.com nav pirmais uzņēmums, kas piedāvā ienākumus depozītos kriptovalūtās. Šādus pakalpojumus sniedz arī citas firmas.

BlockFi lendinga platforma ir palaidusi kriptodepozīta kontus ar ienesīgumu līdz 6,2% gada 2019.gada martā. Šogad BlockFi ir palielinājusi depozītu procentus.

Eiropā Vācijas tiešsaistes banka Bitwala ir pievienojusi depozītu atbalstu bitkoinos ar gada procentu likmi līdz 4,3%.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!