Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2020.gada maijā bitkoina tīkla mempūla lielums sasniedzis visaugstākos rādītājus kopš 2018. gada janvāra

Vidējais Mempūla (mempool) lielums šobrīd ir 67.87 megabaiti, kas ir visaugstākais rādītājs kopš 2018. gada janvāra, drīz pēc tam, kad bitkoana cena sasniedza vēsturisko maksimumu.

Mempūls (mempool) ir visas transakcijas bitkoina tīklā, kas tika pārraidītas tīklā, bet vēl nav iekļautas blokā. Transakcijas izvēlas, lai iekļautu blokā, ņemot vērā to komisijas apmēru, ko gatavs maksāt transakcijas sūtītājs. Bloks tiek atrasts vidēji ik pēc 10 minūtēm. Tādējādi zemas komisijas transakcijas var iestrēgt mempulā uz kādu laiku, pirms tās tiek apstiprinātas.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!