Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2020.gada maijā samazinājies bitkoina bloku ieguves ātrums

Aizvadītajā svētdienā, 17. maijā, tika iegūti tikai 95 bloki bitkoina tīklā. Uz to uzmanību vērsa viens no analītiķiem, kas reģistrēts Twitter kā digitalik.net.

Viņš atzīmēja, ka pēdējo desmit gadu laikā bitkoina-maineri tikai 8 dienas ieguvuši mazāk par 100 blokiem. Tas galvenokārt notika 2017. gada trešajā ceturksnī.

Analītiķis ir apkopojis datus, no kuriem izriet, ka bitkoina tīklā šobrīd tiek iegūti 100-120 bloki diennaktī. Vienīgais kritiens līdz 95 blokiem notika pagājušā svētdienā. Katra bloka ieguve aizņem aptuveni desmit minūtes. Un bloku iegūšanas laika palielināšanās saistīta ar bitkoina halvingu – atlīdzības par bloku samazināšanās no 12.5 BTC uz 6.25 BTC. halvings notika 2020.gada 11.maijā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!