Fri. Jul 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Arcane Research analītiķi uzskata Āfriku par visperspektīvāko reģionu kriptovalūtu attīstībai

Arcane Research analītiķi uzskata Āfriku par visperspektīvāko reģionu kriptovalūtu attīstībai. Pētnieki ir saskārušies ar augstu digitālo aktīvu pieņemšanas pakāpi iedzīvotāju vidū, kā arī ekonomiskajām un demogrāfiskajām tendencēm, kuras labvēlīgi iespaido kriptovalūtu pieņemšanu.

Arcane Research ir minēti divi pētījumi, kas liecina, ka katrs septītais interneta lietotājs jeb 14% Dienvidāfrikā ir kriptovalūtu īpašnieks – tas ir trešais augstākais rezultāts pasaulē. Piekto vietu šajā reitingā ieguva Nigērija, kur šis rādītājs bija 11% pret vidējo 7% visā Āfrikā.

Pētnieki atzīmēja, ka Uganda, Nigērija, Dienvidāfrika, Kenija un Gana ietilpst TOP-10 valstīs pēc vārda “kriptovalūtas” pieprasījuma Google servisos.

Arcane Research norāda uz augstu naudas pārskaitījumu izmaksu, kas vidēji ir 9% pret kopējo pasaules rādītāju 6,8%.

Arcane Research Pētījums pieejams šeit: https://research.arcane.no/the-state-of-crypto-africa

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!