Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Analītiskās kompānijas Acuiti pētījums “Institucionālā digitālo aktīvu tirdzniecības pieņemšana”

Nesenā pētījumā ar nosaukumu “Institucionālā digitālo aktīvu tirdzniecības pieņemšana” kuru veica analītiskā kompānija Acuiti , tika veikta topmenedžeru aptauja, kas specializējas deriatīvu tirdzniecībā, lai labāk saprastu, kas ir institucionālā kriptoderiatīvu tirgus pieņemšanas problēmas.

Starp kopējām problēmām (no kontraģenta riskiem līdz karjeras riskiem) tika atzīmēts, ka īstermiņa un vidēja termiņa perspektīvā kriptoderiatīvu institucionālais tirgus “pieaugs atbilstoši piedāvājumu paplašināšanai no esošajām institucionālajām biržām”.

Tāpat kā fondu tirgos 1990.gadu beigās un 2000.gadu sākumā, kriptoderiatīvu likviditāte ir diezgan sadrumstalota un galvenokārt ar tirdzniecību nodarbojas ārzonu neregulējamās biržas.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!