Mon. Jul 15th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Par Facebook kriptovalūtas Libra pirmo ģenerālpadomnieku kļūs bijušais ASV finanšu noziegumu apkarošanas biroja direktors (FinCEN) Roberts Verners

Roberts Verners, bijušais ASV finanšu noziegumu apkarošanas biroja direktors (FinCEN), būs pirmais ģenerālpadomnieks Libra Association. Par to ziņo Bloomberg.

Tāpat Verners strādāja par ASV Finanšu ministrijas Ārvalstu aktīvu kontroles pārvaldes (OFAC) direktoru un ieņēma vadošos amatus HSBC un Goldman Sachs.

Paziņojums par Vernera iecelšanu tika izdarīts divas nedēļas pēc galvenā jurisdikta HSBC Stjuarta Levija iecelšanas ģenerāldirektora Libra Association amatā.

Abi paziņojumi sekoja pēc tam, kad Libra Association ir uzsākusi licencēšanas procesu ar Šveices Finanšu tirgu uzraudzības dienestu (FINMA).

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!