Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Digitālo valūtu operators Coinpayments un Shopify ir noslēguši partnerību, kas ļaus Shopify lietotājiem veikt norēķinus ar kriptovalūtām

Digitālo valūtu operators Coinpayments un Shopify ir noslēguši partnerību, kas ļaus Shopify izmantotājiem veikt norēķinus ar kriptovalūtām:

“Savienojot mūsu vienkāršo globālo kriptomaksājumu platformu ar plašo Shopify tirdzniecības tīkla bāzi , mēs ar nepacietību sagaidām, ka visiem, kuri vēlas, būs iespēja iekļaut norēķinus ar kriptovalūtām savā e-biznesā,” panākto vienošanos komentēja Coinpayments CEO Džeisons Batčers.

Pirms partnerattiecību noslēgšanas tika veiksmīgi pabeigta pilotprogramma, kas ietvēra platformas funkcionalitātes un drošības testēšanu ar reālām transakcijām.

Sadarbība starp abām organizācijām Shopifу klientiem palīdzēs novērst nepieciešamību strādāt ar vairākiem procesinga servisiem dažādās jurisdikcijās visā pasaulē. Kriptovalūtu maksājumi iepriekš bija pieejami sadarbībā ar Coinbase Commerce, BitPay un GoCoin.

Atgādinām, ka februārī Shopify pievienojās Libra Association, kas nodarbojas ar lielākā sociālā tīkla Facebook digitālās valūtas izstrādi.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!