Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance reģistrējusi savu domēna vārdu ķīniešu valodā

Binance kriptovalūtas birža ir reģistrējusi domēna vārdu caur Ķīnas valdību, raksta izdevums The Block.

Aprīlī Rūpniecības un informatizācijas ministrija apstiprinājusi binance.cn. domēna vārdu. Domēna vārds ir reģistrēts uzņēmumā Shanghai Bi Nai Shi Information Technology (nosaukumā norādīts Binance izruna ķīniešu valodā).

Ķīniešu kriptovietnes ChainNews informācijā, Junsijā Hē, vienīgais likumīgais pārstāvis Shanghai Bi Nai Shi Information Technology, ir reģistrēti vēl divi uzņēmumi. Visi trīs uzņēmumi ir reģistrēti pēdējo triju mēnešu laikā un to nosaukumā ķīniešu valodā lasāms vārds Binance.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!