Thu. May 26th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV lielākā banka JPMorgan sākusi apkalpot kriptovalūtu biržas

JPMorgan, lielākā ASV banka, tagad apkalpo kriptovalūtas biržas. Par to ziņo The Wall Street Journal, atsaucoties uz saviem avotiem.

JPMorgan pirmie klienti ir amerikāņu kriptovalūtu biržas Coinbase un Gemini. Šīs biržas kļuvušas par pirmajām kriptovalūtas kompānijām, ar kurām strādās JPMorgan. Coinbase un Gemini pieprasījumi tika apstiprināti pagājušajā mēnesī un tagad banka sāka apstrādāt transakcijas.

Tiek ziņots, ka JPMorgan sniedz maksājumu un naudas līdzekļu pārvaldīšanas pakalpojumus. Banka apstrādās bankas pārskaitījumus, kā arī ievieš un izved līdzekļus caur automatizēto norēķinu tīklu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!