Sat. Apr 13th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina hešreits pēc halvinga 2020.gada 11.maijā samazinājies par aptuveni 16%

Bitkoina hešreits samazinājās par aptuveni 16% pēc trešās atlīdzības samazināšanas par bloka atrašanu (halvings).

Pēc “The Block” vērtējumiem, maineru ikdienas ienākumi samazinājās par aptuveni 44% pēc halvinga – no $16,1 milj. līdz $9 miljoniem. Lielākā daļa vecāko maineru, piemēram, Antminer S9, tagad ir kļuvuši nerentabli. Jaunās paaudzes maineri – Antminer S17 un Whatsminer M30S – paliek joprojām ienesīgi.

Hešrets samazinājās no ~ 122 EH/s līdz ~ 102 EH/s. No četriem lielākajiem maininga pūliem (F2Pool, Poolin, Antpool, BTC.com) Poolin zaudēja lielāko daļu hešreita (aptuveni 30%), bet BTC.com mazāko – nedaudz vairāk par 10%.

Vidējais intervāls starp blokiem ir nedaudz pieaudzis pēc halvinga – līdz 10 minūtēm 32 sekundēm. Nākamā maininga sarežģītības korekcija notiks pēc 5 dienām. Pēc ekspertu vērtējumiem, kuriem mēs pievienojamies, sarežģītība tiks samazināta par aptuveni 2%.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!