Mon. Feb 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lightning Labs inženieru komanda izlaidusi Lightning Network Daemon (lnd) v 0.10 beta versiju

Lightning Labs inženieru komanda izlaidusi Lightning Network Daemon (lnd) v 0.10 beta versiju, kurā pievienoti daudzstaru maksājumi (MPP) un daļēji parakstītas transakcijas (PSBT).
Tajā iekļauti vairāki nozīmīgi uzlabojumi Lightning Network tīklā uz Bitcoin blokķēdes.

Saskaņā ar preses relīzi, jaunā versija v 0.10-beta dod iespēju Lightning lietotājiem veikt daudzstaru maksājumus (multi-path payments, MPP). Funkcija MPP ļauj BTC turētājiem nosūtīt lielus maksājumus, izmantojot efektīvāku maršrutēšanu. Turklāt versijā v 0.10-beta ir palielināts maksimālais maksājuma apmērs, kas tagad ir 16.7 miljoni satoši (0.167 BTC), bet iepriekš tas varēja būt ne vairāk kā 4.2 miljoni satoši (0.042 BTC).

Izstrādātāju komanda ziņo, ka lnd v 0.10-beta ir jauns saistījuma apstiprinājuma formāts (Anchor Commitment Format), kas izmanto saistījuma izvades datus, lai varētu norādīt komisijas pēc kanāla slēgšanas transakcijas transformācijas. Šāds formāts ļauj Lightning lietotājiem veikt maksājumus ērtāk, jo viņiem vairs nav jāvienojas par kanāla piespiedu slēgšanu.

lnd v 0.10-beta atbalsta daļēji parakstītu Bitcoin transakciju (PSBT) funkciju, kas ļauj lietotājiem finansēt jaunus Lightning kanālus no saviem aparatūras makiem vai ārējiem makiem, kas atbalsta PSBT formātu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!