Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Leģendārais treideris un hedžfonda Tudor Investment dibinātājs Pols Tjūdors Džonss – bitkoins ir apdrošināšana pret centrālo banku politiku

Leģendārais treideris un hedžfonda Tudor Investment dibinātājs Pols Tjūdors Džonss pastāstījis saviem klientiem, ka izskata bitkoina fjūčeru tirdzniecību kā apdrošināšanu pret pašreizējo centrālo banku politiku, kas drukā naudu cīņai ar kronusa pandēmiju.

“Lai maksimizētu peļņu, ir jāpārvalda visātrākais zirgs. Ja gribat dzirdēt manu prognozi, es liktu uz bitkoina,” – uzsvēris Tjūdors Džonss.

Viņš piedāvā klientiem ieslēgt bitkoina fjūčerus savā investīciju portfelī, bet piebilda, ka viņu daļai nevajadzētu būt lielākai par dažiem procentiem.

Tjūdors Džonss izpētīja visas iespējamās investīciju pozīcijas pēc zelta, valsts obligācijām, dažām akcijām, valūtām un precēm. Bitkoins, pēc viņa domām, ir uzkrājuma līdzeklis. Aktīvs, apstiprina miljardieris, parādījis noturību pēc četriem kritērijiem: pirktspēja, likviditāte, portatīvums un uzticamība.

Treiders salīdzināja bitkoinu ar zeltu 1970. gados, kad inflācija postīja amerikāņu tirgu.

Viņš jau bija ieguldījis pirmajā kriptovalūtā 2017. gadā un likvidējis savu pozīciju vēsturiskā maksimuma tuvumā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!