Tue. May 24th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Silvergate Bank, kas apkalpo kriptovalūtas kompānijas, ir atskaitījusies par bitkoina apjoma tirdzniecības pieaugumu

ASV Silvergate Bank, kas apkalpo kriptovalūtas kompānijas, ir atskaitījusies par bitkoina apjoma tirdzniecības pieaugumu 2020. gada I ceturksnī par 75% pret iepriekšējo ceturksni.

Atskaite pieejama šeit: https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1312109/000131210920000037/si1q20transcript42920e.htm

Amerikas Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) bankas pārskatā tiek ziņots, ka tirdzniecības apjoms ar bitkoinu Silvergate (SEN) apmaiņas tīklā ir palielinājies par 75%. Vairāk nekā divreiz palielinājies arī darījumu skaits – par I ceturksni SEN apstrādāja vairāk nekā 31 000 operāciju.

Aprīlī vairāk nekā 850 kriptovalūtu kompāniju skaitījās Silvergate klientu. Bankas klientu skaitā ietilpst kriptovalūtas biržas un maineri, kastodiāli servisi un investori. Turklāt, lai gan daudzi uzņēmumi ir fiksējuši zaudējumus tirgus krišanas laikā, depozītu apjoms BTC palielinājās par 447 miljoniem.

Bankas pārstāvji atzīmēja, ka volatilitāte kriptovalūtas tirgū ir kļuvusi par labu SEN drošības pārbaudi. Biržas Kraken un Gemini piedāvā tirdzniecību ar plecu izvēlētajiem institucionālajiem klientiem caur Silvergate tīklu, lai gan šis mehānisms joprojām atrodas testēšanas stadijā.

“Mēs ļoti vēlējāmies pārbaudīt mūsu BTC cenas izsekošanas mehānismu un pozīciju likvidēšanas uzsākšanu pēc nodrošinājuma trūkuma. Lai testētu mehānismu, mums bija vajadzīga šī aktīva volatilitāte… un mēs redzējām spēcīgu bitkoina volatilitāti I ceturksnī. Mēs vēlamies atzīmēt, ka mehānisms ir nostrādājis lieliski,”

atzīmēja Silvergate Bank ģenerāldirektors Alans Leins (Alan J. Lane).

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!