Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Lightning Labs piesaistījusi riska investīcijas $10 mlj. apmērā

Vadošais risinājumu izstrādātājs Lightning Network tīklam Lightning Labs ir piesaistījis A sērijas finansējuma raundā riska investīcijas – $10 miljonus.

Investīciju raundu vadīja kompānija Craft Ventures, bet tās pārvaldnieks Braiens Marejs paziņoja:

“Bitkoins izdarīs naudu to, ko internets ir izdarījis komunikācijām.” Lightning Labs attīsta kritisk svarīgu infrastruktūru, lai tas būtu iespējams. Mēs lepojamies ar komandas un kopienas Lightning Labs atbalstu, jo dodamies uz nākamo Bitkoina vēstures nodaļu.

Lightning Labs izdeva pirmo flagmaņa maksas produktu beta versijā – Lightning Loop. Risinājums ir aicināts palīdzēt jaunuzņēmumiem, operatoriem un galalietotājiem efektīvāk nosūtīt un saņemt līdzekļus Lightning tīklā, pārvaldot likviditāti.

“Ar Loop palīdzību lietotāji varēs pārvietot līdzekļus starp Bitkoina blokķēdi un Lightning tīklu bez ierobežojumiem,” skaidroja Lightning Labs līdzdibinātāja Elizabete Stārka.

Loop būs pirmais no uzņēmuma finanšu produktiem, viņa piebilda.

Stārka arī atzīmēja, ka pēdējo divu gadu laikā Lightning Network ekosistēmā ir izveidojušies daudzi jaunuzņēmumi un projekti, bet Lightning Labs ir kļuvusi par infrastruktūras nodrošinātāju Bitkoina otrā līmeņa tīklam.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!