Thu. Feb 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Argo Blockchain palielinājusi savu maineru jaudu par 185%

Kompānija Argo Blockchain no gada sākuma ir uzstādījusi aptuveni 9500 ASIC-mainerus Antminer T17. Firmas skaitļošanas jauda palielinājās par 185% no 220 PH/s līdz 630 PH/s, vēsta izdevums The Block.

Argo Blockchain pārvalda trīs maininga fermas Kanādas provincēs Kvebekā un Ņūbransvikā.

Firma informēja, ka janvārī ieguva 247 bitkonus, turklāt 2019. gada pēdējā ceturksnī šis rādītājs bija 432 monētas.
Maininga jaudas palielinājums ir ļāvis sasniegt kopējo ASIC-maineru skaitu Argo apmēram līdz 16 500 ierīcēm. Rezultātā ar 630 PH/s tā aizņem aptuveni 0,6% no kopējā Bitkoina maininga tīkla.

Argo 2018. gada augustā veica IPO Londonas fondu biržā un piesaistīja $32,5 miljonus. Tomēr tagad uzņēmuma tirgus kapitalizācija ir tikai $24,3 miljoni.

Saskaņā ar Argo datiem jaunās “asiki” ir ļāvuši ievērojami pārspēt citus mainerus Kanādā, piemēram, BitFarms un Hut 8. Firma uz 1 MW elektrības jaudas iegūst 21 PH pret 14,3 PH un 8,8 PH attiecīgi.

“Mēs esam sparīgi sākuši jauno gadu, un šie rezultāti atspoguļo Argo stāvokli tirgū – kā vienu no efektīvākajiem kriptomaineriem tirgū,” paziņoja CEO Argo Pīters Vols.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!