Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija ICE izteikusi piedāvājumu ebay pirkšanai par $30 miljardiem

Kompānija “ICE”, Ņujorkas fondu biržas (NYSE) un bitkoina-derivatīvu biržas Bakkt (NYSE) operators, ir izteikusi neoficiālu piedāvājumu iegādāties starptautisko tirdzniecības platformu eBay par $30 miljardiem, vēsta The Wall Street Journal.

WSJ saka, ka tas nav pirmais ICE mēģinājums iegādāties eBay. ICE ir bitkoina-fjūčeru tirdzniecības platformas Bakkt īpašnieks, kas cieši strādā ar institucionālajiem investoriem, bet pašlaik izstrādā plaša patēriņa preču iegādes aplikāciju, kas dos iespēju pirkumiem izmantot bitkoinus.

Morgan Creek Digital līdzdibinātājs Entonijs Pompliano uz šo ziņu raugās ļoti pozitīvi:

“NYSE īpašnieks vēlas iegādāties eBay par vairāk nekā 30 miljardiem dolāru. Tas ir tas pats uzņēmums, kurš apzinājās Bitcoin nozīmīgumu un palaida Bakkt. Būtu forši apvienot NYSE, Bakkt un eBay zem viena jumta.

2019. gadā ICE palaida Bakkt platformu , kas pēc lēnas starta sāka uzņemt labus apgriezienus. Pērnā gada decembrī Bakkt arī izlaida bitkoina-opcionus, lai gan sastapa spēcīgu tirgus konkurenci no CME Group puses, kas arī izlaida savus bitkoina opcionus.

Trekers Skew rāda, ka šobrīd kopējais piedāvājumu apjoms pasaules bitkoina tirgū ir vairāk nekā 4 miljardi eiro, kas ir par 60% vairāk nekā 2019.gada sākumā.

ICE ir viens no lielākajiem finanšu industrijas spēlētājiem, kas arī kļuva par pionieri, mēģinot pārvarēt plaisu starp tradicionālo finanšu sistēmu un digitālajām valūtām. Viņas meitasuzņēmums “Bakkt” sola 2020. gadā izlaist aplikāciju, kas, visticamāk, ļaus viegli pārvietot kriptovalūtu un iegādāties tasi kafijas ar bitkoinu. Tiek ziņots, ka šāda programma ārēji neatšķirsies no tradicionālajiem maksas risinājumiem un varēs cieši konkurēt ar tādiem milžiem kā PayPal un Coinbase.

Pagaidām nav skaidrs, vai Bitcoin, Bakkt un eBay būs zem ICE “lietussarga”. Iepriekš ICE vadītājs Džefrijs Šprehers skaidri lika saprast, ka visiem spēkiem jāveicina bitkoina atzīšana visā pasaulē.

2018.gadā, sarunājoties ar Fortune, Šprehers atzīmēja:

Bitkoins ievērojami samazinātu pasaules naudas kustību. Tajā ir pasaules valūtas potenciāls.

The Wall Street Journall raksts pieejams šeit: https://www.wsj.com/articles/intercontinental-exchange-approaches-ebay-about-a-takeover-11580845016?mod=e2tw

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!