Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Deutsche Bank: digitālais juaņs iedragās dolāra pozīcijas galvenajos finanšu tirgos

Ķīnas centrālās bankas digitālā valūta var mainīt globālās ekonomiskās jaudas epicentru. Pie šāda secinājuma ieradās Deutsche Bank eksperti.
Pētījums atrodams šeit: https://www.dbresearch.com/PROD/RPS_EN-PROD/PROD0000000000504353/The_Future_of_Payments_-_Part_I__Cash%3A_the_Dinosau.PDF
Ziņojumā “Nākotnes maksājumi” pētnieki norāda, ka valsts varēs izmantot CBDC kā “mīksto vai cieto spēku” ekonomikā.

“Faktiski, ja uzņēmumi, kas nodarbojas ar biznesu Ķīnā, būs spiesti pieņemt digitālo juaņu, tas noteikti iedragās dolāru pasaules finanšu tirgos,” teikts dokumentā.

Precīzāk, runa ir par pētnieku publicēto dokumenta pirmo daļu, ko sauc par “Skaidrā nauda: Dinozaurs izdzīvos… pagaidām”.

Neskatoties uz digitālo maksājumu strauju attīstību, Deutsche Bank uzskata, ka skaidra nauda paliks ekonomikā vēl gadu desmitiem.
Starp faktoriem, kas to veicina, aptaujātie 3600 bankas klienti ir nosaukuši to, ka ar skaidru naudu ir vieglāk kontrolēt izdevumus, viegli aprēķināt izdevumus, tā tiek pieņemta visur un saglabā pirkumu anonimitāti.

Tomēr digitālie maksājumi pieaugs “gaismas ātrumā”, kas izraisīs plastikāta karšu pazušanu, uzskata ziņojuma autori.
Mobilie maksājumi nākamo piecu gadu laikā pieaugs četras reizes, gaida Deutsche Bank. Vislielākajā mērā tas skars jaunattīstības valstis.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!