Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Izdevuma The Block un Blockchain Association pētījums par nodarbinātību kriptoindustrijā

Vairāk nekā 85% darbinieku kriptovalūtas industrijas telpā darbojas trīs galvenajos virzienos: biržas, izstrāde un mainings.
Šādi dati ir iegūti kopīgā The Block un “Blockchain Association” pētījumā.

Pētījums pieejams šeit: https://www.scribd.com/document/444039395/Digital-Asset-Human-Capital-Trends-Report

“Blockchain Association” izdevuma analītiķi veica pētījumus par cilvēkkapitāla attīstības tendencēm digitālo valūtu jomā.
Saskaņā ar pārskatu, no dzimstošā starta klastera 2016. gadā industrija pieauga līdz industrijai ar 20 tūkstošiem darbinieku.

Šobrīd sarakstā ir 48 firmas ar personālu 100 un vairāk cilvēku.
Lielākais darba devējs ir Āzijas birža Huobi Global, kurai seko vēl divas kriptovalūtu biržas – OKEx un Coinbase. Kopumā šajā nozarē no uzņēmumos nodarbinātajiem gandrīz 46% ir nodarbināti kriptovalūtu biržās, bet 29% – izstrādātāju firmās.
Trešdaļa no lielākajiem darba devējiem tiek bāzēta ASV. Līderis ir Coinbase, otrajā vietā atrodas Ethereum-jaunuzņēmums ConsenSys.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!