Mon. Jun 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

P2p-platforma LocalBitcoins bloķējusi vairāku Āfrikas valstu kontus

P2p-platforma LocalBitcoins ir ierobežojusi piekļuvi vairāku Āfrikas valstu lietotājiem ES prasību dēļ, ziņo portāls BitcoinKE, atsaucoties uz informāciju no vietējiem treideriem.
Vienā no paziņojumiem,kas saņemts no LocalBitcoins, teikts, ka lietotājiem no vairākām Eiropas Komisijas noteiktajām valstīm ir jāveic “pastiprināta pārbaude”.

Botsvāna, Etiopija, Gana, Līvija, Nigērija un Tunisija papildināja valstu sarakstu, kuru iedzīvotājiem vairs nav piekļuves LocalBitcoins. Starp tām ir arī Afganistāna, Amerikas Samoa, Bahamu salas, Ziemeļkoreja, Irāka, Guama, Pakistāna, Panama, Puertoriko, Saūda Arābija, Sīrija, Trinidāda un Tobāgo, Jemena, Amerikāņu Virdžīnu salas un Šrilanka.

Par kontu bloķēšanu ir sūdzējušies arī citu Āfrikas valstu iedzīvotāji, kuri nav iekļauti šajā sarakstā.

Atgādinām, ka kopš 2019.gada 1. septembra LocalBitcoins ir stājušies spēkā jaunie lietotāju verificēšanas noteikumi. KYC/AML pasākumi ir saistīti ar jaunu Somijas likumdošanu, kurai jāatbilst kompānijai LocalBitcoins.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!