Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Tether palaiž ar zeltu nodrošinātu steiblkoinu

Kompānija Tether, populārā USDT steiblkoina emitents, paziņojusi par jauna steiblkoina palaišanu, kas tiks nodrošināts ar zeltu.
Saskaņā ar preses relīzi, Tether Gold (XAUT) “ir īpašuma tiesības uz vienu fiziskās zelta trojas unci konkrētajā zelta lietnī”.

Steblkoins būs pieejams Ethereum blokķēdē (protokols ERC-20) un Tron blokķēdē (TRC20).

Steiblkoina zelta nodrošinājums atradīsies Šveices krātuvē. Tether paziņojis, ka tam “tiešā kontrole pār zelta fizisko uzglabāšanu” un par to nav jāmaksā.

“Tether Gold apvieno gan fizisko, gan digitālo aktīvu priekšrocības, novēršot zelta īpašumtiesību trūkumus tradicionālākajos veidos, piemēram, augstās glabāšanas un ierobežotās piekļuves izmaksas,” paziņoja Teether tehniskais direktors Paolo Ardoino.

Par Tether Gold laidiena plāniem viņš pirmo reizi paziņoja jau 2019.gada novembrī.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!