Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Davosas foruma laikā Ripple vadītājs Breds Garlinghauss apstiprinājis, ka kompānija plāno IPO

Pasaules ekonomikas foruma laikā Davosā CEO Ripple Breds Garlinghauss nosauca uzņēmuma (IPO) par “dabisko evolūciju”.
Tā intervijā viņš paziņoja, ka tuvākajā gadā kriptovalūtas un blokķēžu industrijā varēs vērot IPO bumu un arī Ripple dosies uz IPO.

“Mēs negrasāmies būt pirmie un negrasāmies būt pēdējie, bet es gaidu, ka mēs būsim līderu starpā,” piebilda Garlinghauss.

Daži Twitter lietotāji ir pārliecināti, ka IPO veikšana varētu būtiski ietekmēt XRP kriptovalūtas cenu.

“Ja XRP kopienas biedri saprot, ko tas nozīmē, viņiem tagad jālec no prieka.” IPO nozīmē, ka institucionālie investori iegulda naudu Ripple un padara Ripple vērtīgāku kā kompāniju. Kāds ir Ripple vērtīgākais aktīvs? Jā, tas būs liels darījums priekš XRP, rakstīja viens no Twitter lietotājiem.

Turklāt Garlinghauss paziņoja, ka bitkoinu uzskata par vērtības saglabāšanas līdzekli, bet ne par maksāšanas līdzekli.

“Jūs negribēsiet maksāt ar bitkoinu Starbucks kafijotavā, jo tad, kad saņemsiet savu kafiju, tā jau būs sasalusi,” uzsvēra Ripple CEO.

Garlinghauss iepriekš paziņoja, ka vairums kriptovalūtu pazudīs un paliks tikai kvalitatīvākie digitālie aktīvi.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!