Sun. Jul 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Uz Davosas forumu 2020.gadā ieradīsies arī kriptoindustrijas pārstāvji

Politiķu, ekonomistu, uzņēmēju un augsti izvirzītu ierēdņu tikšanās no dažādām valstīm Davosā Šveicē kļuvusi par ikgadējo tradīciju. Tā arī šogad, šodien, 21. janvārī, uzsāk savu darbu Pasaules ekonomikas forums (WEF), kurā 96 stundu laikā notiks vairākas tikšanās, diskusijas, kas veltītas aktuāliem pasaules ekonomikas un politikas jautājumiem. Jau kļuvis zināms, ka Davosā ieradīsies arī kriptosfēras pārstāvji. Īpaši paredzams, ka ieradīsies Džo Lubins, viens no tuvākajiem Vitālika Buterina atbalstītājiem, “galvenā altkoina pēc Bitcoin ” Ethereum izstrādātājs. Lubins atlidos no ASV biznesa galvaspilsētas Ņujorkas, kur atrodas viņa vadītā tehnoloģiskā uzņēmuma ConsenSys galvenā mītne.
WEF darba laikā tiks apspriests ASV sankciju jautājums un tas, kā šīs sankcijas ir saistītas ar kriptovalūtu izmantošanu to apiešanai. Tas viss iegūst īpašu nozīmi sakarā ar to, ka ASV valdība ir arestējusi izvirzījusi apsūdzības vienam no Ethereum tehniskajiem speciālistiem Virdžilam Grifitam par to, ka, apmeklējot kriptovalūtas konferenci Ziemeļkorejā, it kā palīdzējis Phenjanai saprast, kā izvairīties no Vašingtonas finansiālās restrikācijas ar Ethereum palīdzību. Šīs apsūdzības tika sagaidītas ar neizpratni pat kriptovalūtu kopienā.

Kriptovalūtu tēma tiks figurēs situācijās, kad to varēs dzirdēt un apspriest aptuveni 119 pasaules miljardieri – tieši tik viesu “ar lielu finansiālu kapitālu” dalībnieku sagaida Šveicē. Tādējādi Lubinam, kā arī citiem kriptovalūtu kopienas pārstāvjiem, ieskaitot Deividu Markusu – Facebook kriptovalūtas Libra digitālā maka grupas vadītāju Calibra no Facebook, rodas unikāla iespēja sniegt informāciju par kriptotirgus progresu tiem, kuri pat nelieliem ieguldījumiem var ievērojami iekustināt Bitcoin cenu, bet līdz ar to arī daudzu altkoinu vērtību. Par šādu iespēju – sniegt informāciju – sapņoja kriptovalūtas Tron radītājs Džastins Sans, kurš pat pagājušajā gadā spēja finansiāli uzvarēt konkursā par dalību labdarības vakariņās kopā ar miljardieri Vorenu Bafetu, slavenu kriptovalūtu kritiķi. Šī tikšanās pagaidām nav notikusi, taču paredzams, ka tā tomēr notiks 2020. gadā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!