Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Intervija ar Zaku Princu par institucionālo investoru ienākšanu kriptovalūtu tirgū

“The Blockchain VC” podkāstā viņš teica, ka redz industrijas attīstību un kriptovalūtu pieņemšanu no institucionālo un mazumtirdzniecības investoru puses. Viņš arī atzīmēja bitkoina opcionu tirdzniecības startu Čikāgas preču biržā (CME).

“Nesen CME ir palaidusi tirdzniecību ar opcioniem, bet Fidelity pievieno jaunas funkcijas un iespējas savā kastodiālajā platformā. Es domāju, ka mēs vērojam tendenci no tradicionālo iestāžu puses – viņi investē kriptovalūtas produktos,” uzsvēra BlockFi ģenerāldirektors.

Runājot par mazumtirdzniecības investoriem, Prinss atzīmēja divas “brīnišķīgas tendences” – kriptovalūtu atbalstu savās platformās no tradicionālo finanšu kompāniju puses un digitālo aktīvu integrāciju “tradicionālajās lojalitātes programmās”.

“Es domāju, ka tas ir patiesi brīnišķīgi un palielina kriptovalūtu vērtību no patērētāja viedokļa. Viņi palīdzēs radīt pircēju spiedienu tirgū, kam jāsamazina kriptovalūtu cenas,” teica Prinss.

Atzīmējam, ka Ņujorkas jaunuzņēmums BlockFi ir saņēmis licenci naudas pārvedumu (MTL) veikšanai Vašingtonā, kas ļaus kompānijai piedāvāt kriptovalūtas kontus štata iedzīvotājiem.

Nesen BlockFi paziņoja par savas platformas palaišanu digitālo aktīvu tirdzniecībai, kas orientēta uz mazumtirdzniecības un institucionālajiem investoriem. Sākotnēji birža BlockFi Trading atbalstīs trīs aktīvus: Bitcoin, Ethereum un Gemini Dollar.

Šeit vel viena Zaka Princa intervija ar A.Pompliano:

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!