Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Ethereum 2.0 testa tīkls piesaistījis jau 22000 validatoru

Viens no lielākajiem Ethereum 2.0 testa tīkliem aktīvi attīstās un jau ir piesaistījis 22 000 validatoru.
Ethereum 2.0 testa tīkls, kuru izveidojusi kompānija Prysmatic Labs tika palaists 9. janvārī un pagājušajā nedēļā konstatēja 22 000 validatoru klātbūtni. Kā atzīmē kompānijas programnodrošinājuma izstrādātājs Raul Jordan (Raul Jordan) , šis testa tīkls ir lielākais Ethereum 2.0 tīkls šobrīd.

“Mēs tikko esam fiksējuši 100% piedalīšanos vairāk nekā 22 000  aktīvo validatoru pasaulē lielākajā ETH2 tīkla testā,” paziņoja Prestons van Luns (Preston van Loon), vēl viens Prysmatic Labs izstrādātājs. “Tas ir 22 000 atslēgu no droši vien  5 līdz 10 individuāliem operatoriem.” Varbūt pat vairāk, bet grūti pateikt, kurš kontrolē atslēgas, bet kurš tikai uzstājas novērotāja lomā.

Pēc viņa vārdiem, ir 70 mezgli, ko var uzskatīt par lielu sasniegumu nesen uzsāktajam testa tīklam un skaidri norāda, ka Ethereum 2.0 startēšana izraisa lielu interesi no kopienas puses. Ažiotāža ir saistīta ar to, ka konkurence nav maza, izstrādē tiek ieguldīta liela nauda, bet arī iespējas būs ļoti daudz.

Testa tīkls var atbildēt uz jautājumu, vai ir vērts piedalīties turpmākajā pamattīklā gan servisa nodrošinātājiem, gan individuālajiem lietotājiem. Turklāt testēšana nav slikta drošības pārbaude drošības sistēmai. Van Luns jau bija aicinājis hakerus uzlauzt testa tīklu, lai izstrādātāji varētu novērst drošības problēmas.

Pēc aptuvenajām Vitaļika Buterina vērtējumiem, Ethereum pāreja uz Proof-of Stake var novest pie aptuveni 10 miljoniem ETH bloķēšanas, ko izmanto validatori. Ethereum gada inflācija nedaudz palielināsies tā var sasniegt aptuveni 6%. Īpatnējā atlīdzība validatoriem tiks mainīta atkarībā no iesaistīto monētu skaita, kā tas ir arī klasiskajā mainingā. Jo vairāk ETH tiks iesaistīts tīkla darbībā, jo mazāka būs apbalvojumu sadalījuma proporcionalitāte. Šādai pieejai ir jātraucē tā dēvētie “vaļi” saņemt lielāko daļu atalgojuma.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!