Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ar Ethereum protokolu strādā 359 uzņēmumi visā pasaulē

Negatīvi noskaņojumi, kas saistīti ar kriptovalūtas tirgu 2018. un 2019.gadā, ir nozīmīgi ietekmējuši Ethereum reputāciju. Kriptovalūtas sabiedrība bieži uzdod jautājumu par to, kurš tieši nodarbojas ar programmu būvniecību uz Ethereum bāzes.
Visbiežāk tiek norādīts uz Ethereum Foundation un Consensys. Taču nesenais Twitter saraksts liecina, ka ar Ethereum protokolu strādā vismaz 359 uzņēmumi. Uzņēmumu sarakstu, kuri izmanto Ethereum blokķēdi, atradīsiet šī tvīta komentāros:

Bitkoins bija pirmā kriptovalūta pasaulē, un tā tehnoloģija noveda pie pilnīgi jaunas aktīvu klases – digitālajām valūtām. Daudzas monētas, kas sekoja bitkoinam, bija speciāli izstrādātas, lai risinātu galvenās kriptovalūtas protokola problēmas, un tika vērstas uz digitālo aktīvu iespēju paplašināšanu kopumā.
Ethereum bija viens no pirmajiem viedo kontraktu platformas izveides mēģinājumiem, kuras pamatā ir viņas kriptogrāfiskais aktīvs – Ethereum. Jāsaka, ka pēdējā laikā attīstās vairāki projekti, kas pārņem viedo kontraktu ideju no Ethereum un veido to pašu, izmantojot Bitcoin blokķēdes otrā līmeņa risinājumus.

Piemēri.
Pēteris Tods strādā pie viediem līgumiem : https://petertodd.org/2017/scalable-single-use-seal-asset-transfer

Pandora Boxchain projekts:

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!