Thu. Dec 2nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

NBA basketbola klubs “Sakramento Kings” paziņojis par partnerību ar kompāniju ConsenSys

Slavenais NBA basketbola klubs “Sakramento Kings” paziņojis par partnerību ar kompāniju ConsenSys un izsoļu platformas uzsākšanu sporta preču pārdošanai uz Ethereum blokķēdes bāzes.

Izsoles saite: https://kings.bidlive.auction

Izsoļu rīkošanai klubs izmantos ConsenSys platformu, kas domāta lai izsekotu piegādes ķēdes un saucas Treum. Tā ļauj autentificēt katru izsoļu partiju un padarīt caurspīdīgu visu transakciju vēsturi. Ar platformas palīdzību var izsekot visas operācijas ar preci, ieskaitot izstādīšanu, pārdošanu vai nomu.

 

Šobrīd vietnē ir iekļauts tikai viens lots – Badija Hilda (Buddy Hield) “Sakramento Kings” aizsarga krekls. Fani ir izveidojuši jau vairāk nekā 50 likmes un šobrīd cena tuvojas $700. Izsole ir labdarības, tāpēc visi ziedotie līdzekļi tiks nosūtīti uz orkāna Doriana seku apkarošanas fondu.

Izsoles dalībnieks, kurš laimēs lotu, saņems inventāra autentiskumu sertifikātu, kā arī speciālo digitālo tokenu, kurā glabājas vēsturiskie preces dati.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!