Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

VISA par $5.3 mljrd. iegādājusies finteh-jaunuzņēmumu Plaid, ziņo Bloomberg

Visa maksājumu sistēma ir iegādājusies par 5, 3 miljardiem finto startapu Plaid, kas sadarbojas ar kriptovalūtas biržu Coinbase un aplikāciju Abra.
Darījums ļaus uzņēmumam Visa piešķirt lietotājiem paplašinātās samaksas iespējas un attiecīgus pakalpojumus finteh produktu izstrādātājiem.

“Šī iegāde ir dabiska Visa 60 gadu ceļa evolūcija no drošas saiknes starp pircējiem un pārdevējiem, uz to lai nodrošinātu patērētāju piekļuvi digitālajiem finanšu pakalpojumiem,” paziņoja kompānijas Visa izpilddirektors un priekšsēdētājs Els Kellijs.

Pirms Plaid startēšanas ir izveidots tīkls, kas ļauj lietotājiem saistīt dažādus kontus un pievienot patērētāja finansu kontus aplikācijām.
Paredzams, ka darījums tiks pabeigts 3-6 mēnešu laikā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!