Thu. Sep 16th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīnas megakorporācija Alibaba 2020.gada februārī palaidīs savu korporatīvo blokķēdi Ant Blockchain Open Alliance

Nākamajā mēnesī tiks palaista korporatīvā blokķēde Ant Blockchain Open Alliance. Par to ziņoja Ķīnas maksājumu gigants Ant Financial, kas ir Alibaba meitaskompānija un norēķinu sistēmas AliPay operators.

Pēc Dzjana vārdiem, viņa palīdz maziem uzņēmumiem savu programmu izstrādāšanā uz blokķēdes ar nelielām izmaksām. Viņš arī atzīmēja, ka platforma varēs apstrādāt 1 miljardus transakciju dienā. Līdz šim tā tika izmantota, lai risinātu uzticības problēmas 40 jomās, ieskaitot pārrobežu maksājumus un tirdzniecības operāciju finansēšanu.

Kompānijā cer, ka blokķēde kļūs par digitālās ekonomikas infrastruktūras pamatu un ieviesīs nozīmīgas pārmaiņas noteiktos cilvēku dzīves aspektos, piemēram, mobilos maksājumos. 2019.gada novembra sākumā Ant Financial atzīmēja, ka ne visi varēs palaist savas programmas jaunajā tīklā.

“Kas attiecas uz operatoriem, šeit mēs esam ļoti piesardzīgi.  Lai veidotu drošu elektronisko vērtību tīklu, tiem ne tikai jābūt ar konsensusa uzskaites numuriem, bet arī jāsniedz autoritatīvi apstiprinājumi notiekošajām transakcijām,” atzīmēja uzņēmumā.

Tikmēr Alibabas meitaskompānija grasās kļūt par digitālo banku Singapūrā, saņemot attiecīgu licenci. Kompānija Alibaba šajā jomā sadarbosies ar amerikāņu jaunuzņēmumu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!