Tue. Apr 9th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīnas uzņēmums BAIDU palaidis savu blokķēdi – Xuperchain

Ķīniešu interneta gigants Baidu ir palaidis publisko beta versiju “Xuperchain”, ziņo izdevums The Block.
Tīkls uzbūvēts uz iepriekšējā Baidu “blokķēdes kā pakalpojuma” (BaaS) bāzes. Taču jaunā platforma neprasa, lai lietotāji paši izveido blokķēdi, kas samazina programmu radīšanas izmaksas.

 

Xuperchain pārvalda vairākas masternodes un tā izmanto paralēlo blokķēžu tehnoloģiju, lai vienkāršotu viedo līgumu apstrādi.
Izstrādātāji un uzņēmumi var izveidot decentralizētas lietojumprogrammas, viedo līgumu veidnes un ar tām saistītās funkcijas konkrētām sava biznesa vajadzībām.
Līdz 2020.gada martam tīkla izvietojumā viedā kontrakta pakalpojuma vērtība ir 1 juaņa ($0, 14).
Xuperchain bāzes kods tika publicēts 2018. gada maijā. Uzņēmumā ir 3,5 miljoni lietotāju un gadā tas veic 450 miljonu transakciju apstrādi.
Iepriekš Baidu palaida blokķēdi finanšu jomā un attēlu autortiesību aizsardzībai.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!