Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu biržas Coinbase CEO Braiena Armstronga Bitcoin industrijas prognozes nākamajiem 10 gadiem

Braiens Armstrongs, Coinbase vadītājs un trešais visietekmīgāko industrijas pārstāvis Forbes sarakstā, ir veicis dažus drosmīgas prognozes par to, ko sasniegs Bitcoin industrija nākamajos desmit gados.
Pēc viņa domām, izstrādātājiem izdosies atrisināt mērogošanas un ierobežotā privātuma problēmu publiskajās blokķēdēs. Iespēja mērogot blokķēdes radīs jaunus lietojumu veidus un jaunus produktus, bet privātuma īpašības tiks ieviestas blokķēdēs bāzes līmenī pēc analoģijas ar HTTPS. Rezultātā kriptovalūtas izmantos aptuveni 1 miljards cilvēku (par 950 miljoniem vairāk nekā tagad), viņš rezumēja.

Masveida pieņemšana, atzīmēja Armstrongs, pirmām kārtām ietekmēs attīstības tirgus, kur ekonomika ir ļoti vāja, bet valdības un institucionāli sāks izmantot kriptovalūtu. Lielākā daļa tehnoloģisko jaunuzņēmumu tā vai citādi izmantos blokķēdes tehnoloģiju, kā jaunuzņēmumi darīja ar internetu un mašīnmācīšanas tehnoloģiju.
Lielākās amerikāņu kriptovalūtas kompānijas vadītājs paziņoja, ka jaunajā desmitgadē mēs būsim liecinieki dažādu izstrāžu konsolidācijai. Vairāki projekti, kas sasniegs lielākus panākumus mērogošanā, kļūs par bāzes infrastruktūru miljoniem tokeniem, izmantojot to blokķēdes (notiks atteikšanās no savām blokķēdēm par labu drošākām un ātrākām blokķēdēm).
Armstrongs paredz utilitārās lietošanas popularitātes pieaugumu kriptovalūtu tirgū, lai gan atzīst, ka tirdzniecība un spekulācija paliks kā tendence laikam jau vienmēr.
Uzņēmējs piebilda, ka radīsies jauns kriptojaunuzņēmumu veids, kas piesaistīs investīcijas kriptovalūtās, izlaižot tokenus agrīnajiem lietotājiem, padarot tos par evaņģēlistiem, kā arī apvienojot globālās kopienas daudz ātrāk nekā tradicionālie uzņēmumi.
Viņš ir pārliecināts, ka kriptovalūtas tirgus līdzināsies tradicionālajiem finanšu tirgiem un notiks uzņēmumu sadalīšanās pēc specializācijas – brokeros, biržās un kastodiālajos servisos. Viņš apliecināja, ka Coinbase Custody jau ir atsevišķa juridiska persona un ir fokusēta uz digitālo aktīvu glabāšanu. Birža Coinbase Pro, viņš uzsvēra, nākotnē arī kļūs par patstāvīgu brokeru un biržas biznesu.
Braiens Armstrongs piešķīra lielas nākotnes izredzes decentralizētiem servisiem – tādiem kā DEX, DefiFi un Dapps.
Ja bitkoina cena sasniegs $200 tūkstošus, tad vairāk nekā puse no visiem miljardieriem uz pasaules būs tieši no Bitcoin industrijas. Daudzi no viņiem kļūs par filantropiem, kā arī ieguldīs naudu zinātnes un tehnoloģiju attīstībā, paredzēja Coinbase vadītājs.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!