Sat. Apr 13th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Telegram komanda publicējusi informāciju par Telegram Open Network (TON)

Telegram komanda publicējusi informāciju par Telegram Open Network (TON), uzsverot, ka tā blokķēde ir atvērta, decentralizēta un nekontrolējama.
Telegram blogā teikts, ka ap projektu pastāv “daudz baumu un spekulāciju”, ko kompānija nekomentēs. Tomēr projekts uzskata, ka ir svarīgi izskaidrot vairākus aspektus, kamēr tā komanda strādā pie TON reducēšanas uz “atbilstību visiem likumiem”.

Saite uz oriģinālo info: https://telegram.org/blog/ton-gram-notice

Galvenās tēzes:

Gram monētas joprojām nepastāv, pirkt vai pārdot var tikai pēc TON tīkla palaišanas. Kompānija brīdina par feika tokenseiliem.

Tīkls būs decentralizēts un publisks. Pēc tās palaišanas Telegram nebūs nekādas saistības uzturēt platformu vai izveidot tai jebkādas lietojumprogrammas.

Telegram nekontrolēs blokķēdi un ekosistēmu pēc to palaišanas.

Tokenu pirkšana nenozīmēja, ka viņu turētājam ir uzņēmuma daļa un tas var rēķināties ar ienākumu gūšanu. “Gram nedod to īpašniekiem nekādu īpašu tiesību, kā arī kā eiro valdījums nedod jums daļas Eiropas Savienībā.” Tādējādi uzņēmumā uzsver, ka Gram nav investīciju produkts, bet tikai informācijas apmaiņas līdzeklis starp lietotājiem TON ekosistēmā.

Operācijas ar kriptovalūtu TON ir riskantas un var nest zaudējumus, tai skaitā daudzu ārēju faktoru dēļ.

Telegram “neuzņemas saistības un nesola veidot TON Foundation vai līdzīgu organizāciju nākotnē”.

TON Wallet

Gaidot, kad tiks palaists projekta galvenais tīkls, TON maks būs pieejams kā standalone-lietojumprogramma, neintegrējot to Telegram Messenger.
“Sakarā ar to sagaidāms, ka TON Wallet konkurēs ar jebkuru citu trešo personu sniegtajiem maka pielikumiem,” atzinuši projekta pārstāvji.
Nākotnē uzņēmums var ieviest TON maku Telegram Messenger, taču šīs integrācijas dziļums būs atkarīgs no likumdošanas un valsts regulatoru normām.

Par Telegram Open Network uzsākšanu kļuva zināms 2018.gada sākumā. Lai projektu īstenotu Telegram Group Inc. un tās meitas uzņēmums TON Issuer ir piesaistījis $1, 7 miljardus investīciju veidā.

2019.gada oktobrī ASV Vērtspapīru un biržu komisija apšaubīja projekta likumību un pieprasīja blokķēžu projekta TON messendžera apturēšanu, kā arī Gram tokenu izplatīšanas aizliegumu. Regulators uzskata, ka GRAM tokeni nereģistrēti vērtspapīri.

Telegram nepievienojās regulatora pozīcijai, uzsverot, ka ir reģistrējuši pienācīgi slēgtu tokenu izvietojumu, kuri Telegram izpratnē nav vērtspapīri. Tomēr uzņēmums nolēma atlikt blokķēdes projekta uzsākšanu līdz tiesas prāvas beigām.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!