Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amerikāņu reperis Akon saņēmis atļauju Senegālā savas kriptopilsētas būvei

Amerikāņu reperis Aliams Damala Badara Eikons Tiams, pazīstams kā Eikons (Akon), uzcels “pirmo kriptopilsētu” Āfrikas valstī Senegālā. Pilsēta tiks nosaukta par godu pašam izpildītājam – Akonsitija, bet norēķini tās teritorijā tiks veikti tikai digitālajā valūtā Akoin.

Senegālas valdība piešķīra Akonam oficiālu atļauju pilsētas būvniecībai, par ko viņš painformēja sekotājus savā Twitter kontā.
Par savu “kriptopilsētas” izveidošanu Akons paziņoja jau pagājušajā gadā. Tad viņš uzsvēra, ka jaunās pilsētas galvenā īpatnība būs tas, ka tā “par 100% tiks balstīta uz kriptovalūtu”.

Sagaidāms, ka “Akoin” digitālo valūtu izlaidīs jau 2020.gada jūlija sākumā. Pilsētas ēku būvniecība noteikti aizņems daudz vairāk laika.

“Būvniecība aizņems desmitgades, tāpēc mēs to darīsim pakāpeniski.” Mēs sākām būvēt 2019. gadā, otrais posms būs 2025. gadā,” Akons pastāstīja intervijā.

Akons uzskata, ka jaunās tehnoloģijas palīdzēs Āfrikai iegūt lielāku neatkarību no centrālās varas.
Atgādinām, ka Akons nav vienīgais, kurš uzskata, ka Āfrika ir gatava kriptogrāfijas un blokķēžu tehnoloģiju ieviešanai. Iepriekš, Twitter vadītājs Džeks Dorsijs pauda pārliecību, ka bitkoina nākotne daudzējādā ziņā ir atkarīga no Āfrikas valstīm.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!