Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Alphabet slepenais kvantu datoru izstrādes jaunuzņēmums tiek reorganizēts

Uzņēmums Alphabet plāno izdalīt Sandbox Technology kvantu aprēķinu izstrādātājus atsevišķā uzņēmumā. Korporācija inkubēs slepeno jaunuzņēmumu savas riska programmas Moonshot ietvaros, raksta Business Insider.

Saskaņā ar pārskatu jauno kompāniju vadīs darbojošais nodaļas vadītājs Džeks Hidari. Viņš pieteicis izveidot jaunu kompāniju SB Technologies Inc. un reģistrējis domēnu sandboxquantum.com.

Sandbox izveide var vienkāršot darbinieku finansējuma piesaisti un nolīgšanu, kā arī sniegt citas operācionālās priekšrocības. Korporācijā nekomentēja SB Technologies izveidošanu.

Vairāk par šo šeit: https://www.businessinsider.com/alphabet-google-secretive-quantum-tech-group-is-preparing-spin-out-2022-1?r=MX&IR=T

© 2022 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!