Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lietuvas centrālās bankas valde apstiprinājusi fizisko analogu pirmajai digitālai monētai pasaulē LBCoin

Lietuvas centrālās bankas valde apstiprinājusi fizisko analogu digitālai monētai, kas veltīts Lietuvas neatkarībai.
Monēta izskatīsies kā bankas karte ar dzeltenu un zaļu Lietuvas karoga krāsu joslu un Lietuvas Taras (Padomes) divdesmit locekļu kolektīvo foto, kas parakstīja Lietuvas neatkarības pasludināšanas aktu 1918. gada 16. februārī.

Monētas nomināls ir 19,18 eiro, kas attaino dokumenta pieņemšanas gadu. Monētas fiziskais analogs tiks izgatavots no sudraba.
Kopumā Centrālā banka izlaidīs 24 tūkstošus ciparu tokenu, kas sadalīti sešās kategorijās pēc signatoru veidu.

“Tas, kas vēlas iegādāties virtuālo monētu, pērk sešus tokenus, kas viņiem tiek pēc nejaušības principa.” Tikai tas, kurš savāks visas sešas kategorijas, varēs tos apmainīt pret fizisko monētu.

Fiziskās monētas izlaišana monētas notiks tuvākajos mēnešos.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!