Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Bitmain un Canaan drīz aprīkos savus mainerus ar 5-nm ASIC čipiem

Pagājušā gada janvārī TSMC (Taivānas čipu ražošanas uzņēmums) paziņoja, ka 7-nm (N7) tehnoloģija ir sasniegusi lielus panākumus. Produkcijai ir augsts pieprasījums starp nākamās paaudzes datoru ražotājiem, iPhone izplatītājiem un Bitcoin ražotājiem. Tādējādi TSMC peļņa pēdējo divu ceturkšņu laikā ir uzrādījusi labākos ieņēmumu rādītājus, nekā paredzēts. Tajā pašā laikā TSMC atzīmē milzīgas atšķirības starp 7 nm un 5 nm procesiem, un apsola, ka pēdējie strādās par 15% ātrāk.
Pēc šīs TSMC ziņas divi lielākie Bitcoin maineru ražotāji paziņoja, ka drīzumā to aprīkojums tiks aprīkots ar 5-nm TSMC mikroshēmu. Saskaņā ar Ķīnas mediju publicēto, kompānija Bitmain Technologies ir pabeigusi pirmos testus 5-nm čipu Bitcoin maineriem. Pašlaik savos produktos Bitmain izmanto 7-nm TSMC procesu pēdējām Antminer 2019.gada versijām. Oktobrī Bitamain ģenerāldirektors Džihans Vu pārrunāja 5-nanometru tehnoloģijas ieviešanas iespējas ar kolēģiem Pasaules Digitālās maininga aparatūras ražotāju samitā Frankfurtē.

Pēc diskusijām par turpmākajām ASIC instalācijām Bitmain, medijos parādijās informācija par to, ka nākamā gada pirmajā ceturksnī Canaan uzsāks arī savu maineru ražošanu ar 5-nm mikroshēmu. Mēdījos tiek atzīmēts fakts, ka TSMC apsteidz konkurentus un līdz 2020. gadam viņiem jau būs 5-nm (N5) čipi sērijas ražošanā.
Ziņas par to, ka Bitmain un Canaan nepārtraukti strādā pie maininga iekārtu izlaides, kas aprīkota ar 5-nm nākamās paaudzes čipiem, norāda, cik strauji aug maininga rūpniecības nozare. Abas kompānijas plāno izlaist 5-nm modeļus 2020. gada sākumā, citi ražotāji, piemēram, Microbt, Innosilicon un Ebang, visticamāk, sekos to piemēram.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!