Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Mazais maineris saņēmis balvu par 718 124 Bitcoin bloku un izcēlis 6.25 BTC

Mazie maneri parasti pulcējas pūlos, lai palielinātu bloka ieguves varbūtību un dalītu balvas. Taču mēdz būt arī vientuļie maineri. Viens no tiem ir dabūjis bloku un ieguvis visu balvu 6.25 BTC. Veiksmīgs maineris operē ar kopējo hešretu tikai 126 Th/s. Tas ir 0.000073% no kopējā Bītkoina tīkla. Šī bloka atklāšanas varbūtība bija tikai 4% gadā. Visticamāk, meinerim pieder divi vai trīs vecie ASIC-maineri. Piemēram, šādu hešretu var sasniegt trīs Antminer T17 ierīces.

Iegūst bloku Bitcoin tīklā, ar jaudu tikai 0.000073% no tīkla? Tā ir vai nu neticama veiksme, vai algoritma “Proof-of Work” darbspējas apstiprināšana. Lai nu kā, maineris dabūja 718 124 bloku un saņēma 6.25 BTC. Tāpat viņš saņēma aptuveni 0.1 BTC no komisijām par transakciju šajā blokā. Viņš izmantoja “vientuļo” pūlu solo.ckpool.org, kura komisija ir 2%. Tas nozīmē, ka pūls saņems 0.125 BTC.

© 2022 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!