Sat. May 21st, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

AlphaWallet sadarbībā ar UEFA tokenizējis biļetes uz Eiropas čempionātu 2020.gadā

Eiropas futbola asociāciju savienība (UEFA) paziņojusi par sadarbību ar AlphaWallet, mobilo maku uz Ethereum pamata, lai tokenizētu biļetes uz Eiropas čempionātu futbolā 2020.gadā .

Uz Ethereum blokķēdes bāzes tiks izlaistas vairāk nekā 20 000 biļešu, tāpat tiek risināts jautājums par uzturēšanās un transportēšanas pakalpojumu piešķiršanu tiem, kuri iegādājas šādas “digitālās” biļetes. Blokķēdē varēs pārbaudīt biļešu autentiskumu, kā arī izsekot biļešu “vēsturi”. Biļešu pārdošana notiks P2P formātā, bet sistēma nodrošinās cenu stabilitāti neatkarīgi no tā laika, kas palicis līdz Čempionāta sākumam. Tokenizētās biļetes var izmantot arī ar jebkuru Ethereum maku, kas saderīgs ar TokenScript, taču AlphaWallet maks ļaus digitālo biļešu īpašniekiem izmantot papildprogrammas.

AlphaWallet ģenerāldirektors Viktors Čangs (Victor Zhang) uzskata, ka šāda mēroga pasākums ir lielisks iemesls, lai ieviestu blokķēdes tehnoloģiju sporta industrijā, apvienojot futbola fanātus un kriptoentuziastus. Viktors Čangs skaidroja, ka aktīvu tokenizācija būs izdevīga visām ieinteresētajām pusēm: pasākumu organizētājiem, starpniekiem, pircējiem un pat pašiem spēlētājiem, kuri arī var sākt “apgūt” jaunākās tehnoloģijas.

Atgādinām, ka UEFA ne jau pirmo reizi pārdod biļetes, izmantojot blokķēdi. Pagājušā gada augustā UEFA pārdeva visas biļetes uz maču starp Spānijas Real un Atletico, izmantojot mobilo aplikāciju.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!