Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Džareds Teits strādā pie decentralizēta steiblkoina DigiDollars izveides

Džareds Teits, DigiByte kriptovalūtas dibinātājs, paziņojis, ka viņa komanda pašlaik strādā pie decentralizēta steblkoina DigiDollars palaišanas uz DigiByte blokķēdes.

“Visas citas stabilās monētas darbojas ļoti nedrošos centralizētajos tīklos.”, – viņš paziņoja.

Pēc viņa vārdiem, esošie steiblkoini tiek kontrolēti no centralizētu grupu puses, kuras sola nodrošināt monētas ar naudu savā bankas kontā. Lietotājiem jāuzticas šiem uzņēmumiem, kuri darbojas kā centrālās bankas, “drukājot ciparu monētas”, uzsver Teits.Viņš piedāvā izveidot decentralizētu sistēmu, kurā lietotāji savus DigiDollars nodrošinās ar savu bankas kontu, kurš būs piesaistīts kriptomakam. Izmantojot viedo kontraktu un API, bilance tiks apstiprināta reāllaika režīmā.

“Šeit nav nevienas centrālās partijas, kas kaut ko kontrolē.” – Par sistēmas nodrošinājumu ar naudu pierādījumu kļūst miljoniem cilvēku ar banku kontos esošo naudu, – Teits sacīja.

Tomēr komentāros viņam norādījuši, ka šāda sistēma pēc fakta tiks kontrolēta no bankām, kuras var bloķēt API. Turklāt ir jautājumi, kā tiks ievēroti KYC un AML noteikumi. Teits piekritis, ka kritika ir pamatota, tomēr nosaucis savu ideju par pilnīgi realizējamu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!