Thu. Feb 22nd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

EOS jaunuzņēmuma Block.one tehniskais direktors Dens Larimers par YouTube cenzūru

Pēc EOS jaunuzņēmuma Block.one tehniskā direktora Dena Larimera teiktā, nesenās video par kriptovalūtām bloķēšanas YouTube norāda uz to, ka varenās IT korporācijas pamazām pasauli virza uz totālo cenzūru.

“Ir pienācis laiks pirkt grāmatu papīra versijas, jo digitālajā pasaulē tās ir pārāk viegli iznīcināt. Jāpieņem, ka jums nekas nepieder un nekontrolējat neko no sava tālruņa satura. Mēs arvien vairāk esam ceļā uz to, ka programmatūra 21.gadsimtā būs tikai ar ekskluzīvu piekļuvi”

Dens Larimers piebilda, ka, ja šodien lielākais video hostings cenzē video, kuri saistīti ar kriptovalūtu, tad rīt Amazon to pašu darīs ar grāmatām.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!