Thu. Jun 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Berlīnes jaunuzņēmums Neufund palaidis platformu, kas piedāvās tokenizētas kompāniju akcijas

Berlīnes jaunuzņēmums Neufund palaidis platformu, kas piedāvās tokenizētas kompāniju akcijas un kas orientēts uz plašām lietotāju masām, jo minimālais ieguldījums sastāda tikai $10, ziņo CoinDesk. Akcijas protams būs virtuālas, gluži kā bitkoini uz Revolut kartes;)

Kompānija saņēmusi atļauju no Lihtenšteinas finansu regulatora. Uz Ethereum bāzes izstrādātā sistēma ļaus sajust katram jaunienācējam akciju tirgū spēles garšu, bet īstas akcijas protam vislabāk ir pirkt biržās, kaut arī tas nebūt nav tik vienkārši kā tas sākumā izskatās.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!