Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Ethereum jaunuzņēmums ConsenSys prezentēs vairākus decentralizēto finansu (DeFi) produktus

Kriptovalūtas Ethereum jaunuzņēmums ConsenSys prezentēs vairākus decentralizēto finansu (DeFi) produktus. Codefi programmnodrošinājuma pakete sastāv no četrām daļām: dati, tīkli, aktīvi un maksājumi. tas orientēts uz korporatīvo klientu vajadzībām – kriptovalūtu maksājumu procesingu, fiata valūtu pārskaitījumu informācijas apstrādi ar blokķēdes palīdzību un API izmantošanu. Pēc ConsenSys globālās izpētes nodaļas vadītāja Leksa Sokolina vārdiem, Codefi ir līdzīgs Twilio un Stripe produktiem, kuri domāti maksājumu datu apstrādei.

Vēl viens jaunums – ConsenSys kļuvis par Hyperledger biedru:

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!