Fri. Jun 14th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu biržai Binance nozagtie 4836 BTC atmazgāti ar bitkoinu mikseri Chipmixer

Kriptovalūtu biržai Binance nozagtie 4836 BTC atmazgāti ar bitkoinu mikseri Chipmixer, teikts KYC/AML risinājumu piegādātāju Clain atskaitē:

Pilns pētījums šeit: https://blog.clain.io/binance-hack-2019-deep-dive-into-the-money-laundering/

Hakeri sāka atmazgāt līdzekļus 2019.gada 12. jūnijā – mēnesi pēc Binance kriptobiržas uzlaušanas, kad hakeriem izdevās nolaupīt 7000 BTC. Clain pētnieki noskaidroja pūlu adreses, uz kuriem sākotnēji tika bitkoini, bet pēc tam pētījumā  iesaistīja AI mašīnapmācības tīklu, lai identificētu līdzekļu tālāko virzību. Clain pētniekiem izdevās noskaidrot, ka ievērojama daļa nozagto bitkoinu ir atmazgāti caur Chipmixer. Pētnieki fiksēja 150 klasterus ar 10 BTC vai vairāk katrā: no tiem 183 BTC pavisam noteikti ir saistīti ar hakeriem, bet vēl 814 BTC, visdrīzāk, arī var būt saistīti ar hakeru pārvaldītām adresēm. Tomēr pētnieki nevarēja apstiprināt to, vai pēc tam līdzekļi tika pārskaitīti uz kriptovalūtu biržām.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!