Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Fintech veterāni Square, Skrill, PayPal un Circle ir Bitcoin un kriptovalūtu revolūcijas arjergardā

Fintech veterāni Square, Skrill, PayPal un Circle ir Bitcoin un kriptovalūtu revolūcijas arjergardā un paļaujas uz to, raksta Forbes. Šie maksājumu uzņēmumi ir ievērojuši domāšanas veidu, kāds bankām bija, kad tās izteicās par Bitcoin vai kriptovalūtām un nekaunas citēt Mahatmu Gandiju: “Vispirms viņi tevi ignorē, tad viņi par tevi smejas, tad cīnās ar tevi, tad tu uzvari”.

Forbes raksts pieejams šeit: https://www.forbes.com/sites/darrynpollock/2019/08/12/payments-companies-like-square-skrill-and-circle-now-driving-the-bitcoin-revolution/?utm_source=TWITTER&utm_medium=social&utm_term=Carrie%2F#6ec06ce414c6 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!