Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Blockstream atvērs divus lielus maininga centrus ar kopējo jaudu 300 MW

Kompānija Blockstream atvērs divus lielus maininga centrus ar kopējo jaudu 300 MW. Pirmie Blockstream klienti būs Fidelity un LinkedIn līdzdibinātājs Rīds Hofmans.

Pirmais maininga centrs atradīsies Kanādā, otrs – ASV. Pēc Blockstream Drošības direktora Samsona Mou vārdiem, centri varēs izstrādāt līdz pat 6EH/s bitkoina mainingam, ja tiks darbināti ar pilnu jaudu un aprīkoti ar jaunāko ASIC aparatūru. Blockstream arī paziņojis par maininga pūla izveidi individuāliem maineriem, izmantojot protokolu BetterHash.

Vairāk info šeit: https://blockstream.com/2019/08/08/en-mining-launch/

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!