Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Litecoin radītājs Čārlijs Lī pievienosies Džastina Sana pusdienām ar leģendāro investoru miljardieri Vorenu Bafetu

Kriptovalūtas Litecoin radītājs Čārlijs Lī pievienosies Džastina Sana pusdienām ar miljardieri un leģendāro investoru Vorenu Bafetu, jo atsaucies kriptovalūtas Tron radītāja Džastina Sana uzaicinājumam. Pusdienas, kuras Džastins Sans nosolīja par rekordlielu cenu $4.5 mlj. notiks 2019.gada 25.jūlijā Sanfrancisko. Miljardieris Vorens Bafets un Microsoft dibinātājs Bils Geits ir ziedojuši 50% sava kapitāla labdarības fondā, lai risinātu pasaules sasāpējušās problēmas. Katru gadu Vorens Bafets rīko labdarības izsoli, kurā tiek piedāvātas pusdienas ar leģendāro investoru, bet no izsoles iegūtā nauda tiek ziedota labdarībai.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!