Thu. Jul 18th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Austrijas pasts 2019.gada 11.jūnijā izlaidis pirmās kriptomarkas pasaulē, ziņo Coindesk

Austrijas pasts 2019.gada 11.jūnijā izlaidis pirmās kriptomarkas pasaulē, ziņo Coindesk. Kriptomarka  ir pirmā pastmarka pasaulē, kas tiek autentificēta, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Austrijas pasts ir izlaidis 150 000 markas eksemplāru, kuru nomināls ir EUR 6,90 gabalā. Interesantākais sākas kriptomarkas autienficējot, jo to vērtība atkarīga no krāsas, piemēram, sarkanās kriptomarkas ir izlaistas tikai 1500 eksemplāros un nākotnē būs ultra retas un dārgas, bet melnā krāsā izlaistās būs pieejamas 75 000 eksemplāru. Pastmarka lieto Ethereum blokķēdi un izgatavota uz ERC-721 kriptovalūtas bāzes.

Kā lietot pirmo pasaulē kriptomarku, pieejams šeit: https://crypto.post.at

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!