Sat. Jul 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Īsais fotostāts kriptoentuazistiem – biržas BTC-e CEO Aleksandra Viņika dzīve 5 fotogrāfijās

 

Aleksandrs Viņiks pie brokastu galda savā daudzdzīvokļu mājas dzīvoklī, laikā, kad viņš vēl nodarbojas ar IT lietām un nedomā par iespēju nopelnīt ar kriptovalūtu bumu. Regulārs ienākums darbavietā un mājas pankūciņas, kas var būt labāks par šo:

Aleksandrs jau darbojas kriptovalūtu biržā BTC-e ar milzu apgrozījumu, – cauri biržai tiek pumpēti miljardi dolāru – bizness griežās tā sakot:

ASV tiesībsargi konstatē, ka caur biržu atmazgāti $4 miljardi un seko Aleksandra arests Grieķijā:

Par Aleksandra izdošanu sāk spēkoties ASV, Krievijas un vēl dažu valstu specdienesti, jo Aleksandrs protams daudz zin. Sākas gari tiesas procesi grieķu gaumē un Aleksandrs piesaka badastreiku, fonā grieķu cietuma kamera:

Kadrs no vienas no tiesas sēdēm:

2019.gada 11.aprīlī Pirejas tiesa pagarināja apcietinājuma orderi Aleksandram Viņikam, uz tiesu viņš tika nogādāts ātrās palīdzības auto. ASV viņam draud 55 gadu cietumsods un viņa sieva šobrīd  ir smagi slima. Aleksandru pārstāv Krievijas valdības nolīgts advokāts Timofejs Musatovs, kurš faktiski kontrolē visu Aleksandra ģimeni un ir adoptējis Aleksandra bērnus. Tiesas dokumentos Aleksandrs figurē kā vairāku kompāniju beneficiārs – arī kompānijā Canton Business Corporation, kas veica biržas starptautiskos naudas pārvedumus. Aleksandram ir pieeja ofšoru kontiem, kuros iegūluši ap $1 mljrd. caur biržu atmazgātās netīrās naudas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!