Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Slēgta informatīvā vietne par darknetu Deep Dot Web un tās administratori arestēti

Slēgta informatīvā vietne par darknetu Deep Dot Web un tās administratori arestēti, ziņo TechCrunch. Apsūdzības naudas atmazgāšanā uzrādītas Izraēlas pilsoņiem Telam Prihāram ( 37 gadi ) un Maiklam Fanam ( 34 gadi ). Abi arestēti un sadarbībā ar Eiropolu izņemti arī serveri. Darbības veids abiem bija vienkāršs – informatīvajā portālā abi draugi ievietoja linkus uz nelegālo preču tirgiem, saņemot komisiju 2-4% apmērā no pirkuma summas, nu gluži kā nelegālie interneta kazino reklamētāji Latvijā. Kopsummā Tels un Maikls laikā no 2014.gada novembra līdz 2019.gada aprīlim nopelnīja 8155 BTC vai summu, kas ekvivalenta $40 mlj. Lūk ieņēmumu liste:

Atgādinām, ka Latvijas Republikas likumi jāievēro visiem Latvijas iedzīvotājiem un nevajadzētu domāt, ka ASV atbildīgās institūcijas snauž un neko nedara, – jau no Silk Road laikiem tās pierāda savu kopmpetenci, notverot Silk Road lietā pat korumpētus policistus, kuri domāja ka bitkoina transakcijas nav izsekojamas un piesavinājās bitkoinus vairāku miljonu USD vērtībā no Silk Road vadītāja Rosa Ulbriha.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!