Thu. Sep 28th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Populārā bitkoina birža Poloniex prezentējusi jaunas mobilo aplikāciju versijas

Populārā bitkoina birža Poloniex prezentējusi jaunas mobilo aplikāciju versijas.

Jaunās Poloniex aplikāciju versijas ir lokalizētas un pieejamas 9 valodās, arī krievu valodā. Aplikācijas  piedāvā uzlabotu mobilās identifikācijas, verifikācijas un ieejas kontos procesingu.

Vienlaikus biržas pārstāvji sniedza pārskatu par dažiem saviem sasniegumiem pēdējo mēnešu laikā. Poloniex ir izdevies par 97% samazināt “iestrēgušo” atbilžu skaitu atbalsta dienestā, bet līdz šī gada beigām birža plāno aizvērt visus lietotāju pieprasījumus.

Tiek arī uzsvērts, ka daudzu šo jautājumu risināšanai biržai nācās veikt būtiskus tehniskus un programmatūras infrastruktūras uzlabojumus. Arī investīcijas atbalsta dienestā ļāva biržai atbildēt uz vairāk nekā 80% pieprasījumu tajā pašā dienā, bet pašu jautājumu atrisināšana tagad aizņem divas reizes mazāk laika, nekā iepriekš.

Viens no izplatītākajiem jautājumiem, ar kādu lietotāji vērsušies atbalsta dienestā, bija depozītu mehānismu un līdzekļu izvadīšanas drošums – un tā paaugstināšanai birža uzlaboja kriptovalūtu aktīvu un maku infrastruktūru. Vienlaikus lietotāju makos tika izmaksāti 12 milj. $.

Poloniex nesen arī paziņoja, ka līdz gada beigām tās ASV lietotājiem vairs nebūs iespējams tirgot ar “plecu” un piešķirt aizņēmumus maržinālajiem treideriem caur funkciju Lending. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!