Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina un blokķēdes risinājumu piegādātājs Bitfury Group prezentējis maineri Bitfury Tardis

Bitkoina un blokķēdes risinājumu piegādātājs Bitfury Group prezentējis pēdējās paaudzes maineri Bitfury Tardis ar 80 TH/s ražību.


 

Bitfury Tardis radīts uz Clarke ASIC čipu bāzes, kurus būs iespējams nākotnē nomainīt ar jauniem Bitfury čipiem. Bitfury Tardis pieejams dažādās komplektācijās ar iespēju uzstādīt no piecām līdz astoņām hashboard platēm. Lai kontrolētu sistēmas darbību – Tardis uzstādīts gaismas diožu ekrāns, kā arī pieejama ātras piekļuves iespēja pie OrangePi. Šobrīd tas ir tirgū vienīgais maineris, kuru iespējams modernizēt. Jaunās funkcijas ļaus lietotājiem mainīt servera konfigurāciju atkarībā no situācijas un optimizēt ekspluatācijas izmaksas. 

© 2018 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!